KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15354481
nr 1535 4481
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 82/200. Bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:14:00
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling